Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów

HORECA

Maszyny do czyszczenia parą oferowane przez firmę Green Steam są skuteczną bronią przed wszelkiego rodzaju alergenami i roztoczami. Urządzenia idealnie nadają się do kompleksowego sprzątania i dezynfekcji przestrzeni hotelowych, pokoi, kuchni oraz łazienek.

Hotele i pensjonaty

Ze względu na częste zmiany gości, obsługa hoteli i pensjonatów musi szybko i efektywnie przeprowadzać proces sprzątania pokoi, zachowując jednocześnie wysoki poziom czystości. Sprzątanie przy pomocy urządzeń parowych jest alternatywną metodą pozwalającą na sprawne przeprowadzenie procesu czyszczenia, zapewniającą wysoki poziom czystości.

HORECA
HORECA

Spa, baseny i salony masażu

Urządzenie do czyszczenia parą są doskonałym rozwiązaniem dla gabinetów spa, saun, łaźni tureckich, basenów oraz salonów masażu. Dzięki wysokiej temperaturze para dezynfekuje, usuwa bakterie, grzyby oraz pleśń. Para doskonale sprawdza się przy czyszczeniu powierzchni i przedmiotów w wilgotnych środowiskach.

HORECA
HORECA

Gastronomia

Urządzenie do czyszczenia parą sprawdzaja sie również w kuchniach hotelowych oraz punktach gastronomicznych, pozwalając na zachowanie wysokiego poziomu czystości i higieny pracy. Dzięki wysokiej temperaturze para nie tylko czyści, ale również dezynfekuje powierzchnie pozwalając na znaczną redukcję użycia środków chemicznych.

HORECA
HORECA