Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów

Czyszczenie i dezynfekcja w placówkach służby zdrowia

Dezynfekcja parą w szpitalach

Para jest doskonałym narzędziem do walki z wszelkiego rodzaju patogenami występującymi w placówkach medycznych. Para wykorzystywana jest do zarówno do czyszczenia przestrzeni wewnątrz szpitali - poczekalni, izb przyjęć oraz gabinetów, jak i przestrzeni zewnętrznych, w których przebywają pacjenci. Z uwagi na panującą w Polsce epidemię zachowanie odpowiednich procedur czyszczenia jest w tym okresie wyjątkowo ważne.

Czyszczenie i dezynfekcja w placówkach służby zdrowia
Czyszczenie i dezynfekcja w placówkach służby zdrowia

Dezynfekcja gabinetów lekarskich

Para pozwala dokładnie zdezynfekować wszystkie powierzchnie w gabinetach lekarskich, gabinetach dentystycznych i innych placówkach medycznych. Czyszczenie parą sprawdzi się również w takich miejscach jak gabinety rehabilitacji i masażu. Dezynfekcja przy pomocy pary pozwala na ograniczenie zużycia środków chemicznych i zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny zarówno dla lekarzy jak i ich pacjentów. Para jest doskonałym narzędziem do dezynfekcji zarówno urządzeń, łóżek i stołów, jak i powierzchni płaskich, takich jak ściany, sufity i podłogi. Odkurzacze parowe sprawdzają się również doskonale przy czyszczeniu lustr i przeszkleń pozostawiając powierzchnie suche, odtłuszczone i pozbawione smug.

Czyszczenie i dezynfekcja karetek pogotowia

Zastosowanie pary do regularnego czyszczenia karetek pogotowia jest doskonałym i przetestowanym rozwiązaniem pozwalającym zadbać o czystość i odpowiedni poziom dezynfekcji zarówno wewnątrz karetki jak i na jej powierzchniach zewnętrznych. Zaletą pary jest to, że bez problemu sprawdza się zarówno przy czyszczeniu powierzchni płaskich, jak i zakamarków, do których bardzo ciężko jest dotrzeć konwencjonalnymi metodami czyszczenia.

Czyszczenie i dezynfekcja w placówkach służby zdrowia
Czyszczenie i dezynfekcja w placówkach służby zdrowia