Komunikacja publiczna - GreenSteam

Greansteam myjnie parowe, mobilne, samochodowe

Innowacyjne systemy czyszczące dla myjni parowych, przemysłu i firm sprzątających

Komunikacja publiczna

Dezynfekcja środków komunikacji publicznej

Maszyny parowe Optima bardzo usprawniają proces czyszczenia i dezynfekcjiśrodków komunikacji publicznej. Dzięki specjalnym końcówkom, autobusy i tramwaje czyścić możemy nie tylko z zewnątrz ale również w środku, pozostawiając dokładnie zdezynfekowane powierzchnie. Dezynfekcja jest bardzo ważnym elementem procesu czyszczenia, co w dzisiejszych realiach jest wyjątkowo ważne ze względu na panującą epidemię.

 

Dzięki użyciu pary o wysokiej temperaturze (przekraczającej 80 stopni Celsjusza), z czyszczonych powierzchni eliminujemy wirusy, bakterie i inne chorobotwórcze patogeny mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie pasażerów. Maszyna parowa Optima pozwala również czyścić i dokładnie dezynfekować pociągi, samoloty, statki i promy oraz wszelkie inne środki komunikacji. Doskonale sprawdza się również do utrzymania odpowiedniego poziomu higieny w mniejszych środkach transportu, przewożących pasażerów.

Dezynfekcja poręczy, uchwytów i przycisków

Para doskonale sprawdza się przy czyszczeniu i dezynfekcji wszelkich powierzchni, które mają kontakt z rękami pasażerów, a co za tym idzie są szczególnie narażone na osadzanie się na nich bakterii, wirusów i innych chorobotwórczych patogenów. Para o temperaturze 90 stopni Celsjusza dokładnie zdezynfekuje poręcze, uchwyty, przyciski, oraz inne trudno dostępne miejsca.

 

Czyszczenie parowe znajduje również zastosowanie w procesie czyszczenia siedzeń, sprawdzając się zarówno na powierzchniach twardych, jak i tapicerowanych (odkurzacze parowe). Ponadto, dzięki zastosowaniu odpowiednich akcesoriów, dostosowanych do różnych procesów czyszczenia, maszyny parowe pozwalają na wyczyszczenie podłóg i ciężko dostępnych miejsc, nie dostępnych dla konwencjonalnych metod czyszczenia. Przy regularnym czyszczeniu proces dezynfekcji parą nie wymaga użycia dodatkowych środków chemicznych.

Czyszczenie i dezynfekcja innych środków transportu

Wielu z naszych klientów czyści i dezynfekuje również inne środki transportu, takie jak łodzie, samoloty czy nawet helikoptery. Świadomość konieczności utrzymania środków transportu w czystości jest rozwijającym się trendem, który zostanie z nami jeszcze na długo po końcu epidemii, co z kolei wiąże się ze wzrostem zainteresowania usługami czyszczenia parą w tym segmencie rynku.

  

 

Produkty szczególnie polecane

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów

Zobacz inne zdjęcia

poprzednia następna