Transport i spedycja - GreenSteam

Greansteam myjnie parowe, mobilne, samochodowe

Innowacyjne systemy czyszczące dla myjni parowych, przemysłu i firm sprzątających

Transport i spedycja

Czyszczenie i dezynfekcja samochodów dostawczych

Urządzenia parowe to doskonałe rozwiązanie dla firm transportowych i spedycyjnych oraz firm wykonujących usługi czyszczenia na zlecenie tych firm. Dzięki technologii czyszczenia parą tiry oraz naczepy mozemy wyczyścić praktycznie w każdym miejscu bez generowania ścieków. Para pozwala również na zdezynfekowanie i kompleksowe wyczyszczenie kabiny kierowcy.

Mycie samochodu ciężarowego EDENMycie samochodu ciężarowego Shenker

Czyszczenie naczep i elementów karoserii

Para pozwala na wyczyszczenie zarówno całej naczepy jak i elementów karoserii bez generowania ścieków. Para dociera do trudno dostępnych miejsc, szczelin i zakamarków pozostawiając czyste i odtłuszczone powierzchnie. Mobilny charakter myjni parowych Optima pozwala na łatwe zmiany lokalizacji i przeprowadzenie procesu czyszczenia w dogodnym miejscu na terenie obiektu.

 

Dezynfekcja klimatyzacji i kabiny kierowcy

Myjnie parowe Optima pozwalają na przeprowadzenie procesu czyszczenia i dezynfekcji wnętrz pojazdów ciężarowych. Para o temperaturze 90 stopni Celsjusza może służyć do zdezynfekowania klimatyzacji, tapicerki oraz wszystkich elementów wnętrza pojazdu. Para zapewnia wysoki poziom dezynfekcji, zabijając wirusy, bakterie i inne patogeny. Regularne przeprowadzanie procesu dezynfekcji zapewnia bezpieczeństwo kierowcom i innym osobom korzystającym z samochodu.

 

Czyszczenie i dezynfekcja w transporcie powietrznym

Kolejnym zastosowaniem pary jest czyszczenie i dezynfekcja środków transportu lotniczego takich jak helikoptery i samoloty. Myjnie parowe optima pozwalają na przeprowadzenie procesu czyszczenia i dezynfekcji zarówno części wewnętrznych jak i wewnętrznych.

 

 

Produkty szczególnie polecane

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów