Chemia do myjni Premo - GreenSteam
Greansteam myjnie parowe, mobilne, samochodowe

Innowacyjne systemy czyszczące dla myjni parowych, przemysłu i firm sprzątających

Premo - profesjonalna chemia samochodowa

Chemia samochodowa Premo to profesjonalna linia kosmetyków samochodowych stworzona specjalnie z myślą o myjniach parowych. Chemia samochodowa Premo cieszy się powodzeniem zarówno wśród stacjonarnych myjni parowych jak i mobilnych myjni parowych oferujących usługi z dojazdem do klienta, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług oraz doskonałą wydajność. Kosmetyki samochodowe marki Premo to pełna gama produktów pozwalająca na przeprowadzenie kompletnego procesu czyszczenia oraz pielęgnacji samochodu – zarówno elementów zewnętrznych jak i wnętrza pojazdu. Kosmetyki Premo zapewniają również szeroki wybór środków do prania tapicerki i dywanów.

Premo to linia kosmetyków samochodowych przeznaczonych dla profesjonalnych myjni samochodowych. Została stworzona z myślą o myjniach parowych, ale dzięki szerokiej gamie produktów, doskonałej wydajności i bardzo wysokiej jakości zyskała również uznanie wśród właścicieli myjni samochodowych w innych segmentach rynku, w tym tradycyjnych, wodnych myjni ręcznych, myjni bezdotykowych i myjni automatycznych. Chemia samochodowa Premo to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich punktów świadczących usługi prania tapicerki.

Czyszczenie

 

 

Wheel Wash (C42-G)


  Wheel Wash (C42-G)

Płyn do czyszczenia felg

 • Rozpuszcza płyn hamulcowy
 • Bezpieczny dla felg
 • Łatwy w użyciu
 • Odczyn zasadowy
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Wheel Wash (C42-G)

Wheel Wash (C42-G)

Wheel Wash (C42-G) - Środek do czyszczenia felg

Wheel Wash jest wysoko skoncentrowanym środkiem do czyszczenia felg o odczynie alkalicznym, bezpiecznym dla wszystkich fabrycznych felg (lakierowane, aluminiowe, chromowane, magnezowe oraz proszkowane). Środek do czyszczenia felg Wheel Wash jest nie żrący i łatwo się spłykuje (co sprawia, że idealnie nadaje się do użytku w myjniach parowych). Szybko i łatwo usuwa pył z klocków hamulcowych, olej, smar oraz wszelkie inne zabrudzenia. Środek do czyszczenia felg Wheel Wash jest doskonałym rozwiązaniem dla mobilnych myjni parowych oraz dla stacjonarnych myjni parowych.

Proporcje: 1:10

Instrukcja użycia: Dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Dla własnego bezpieczeństwa zaleca się użycie rękawic i okularów ochronnych. Rozcieńcz produkt w stosunku wskazanym na etykiecie, rozprowadź na czyszczonej powierzchni, pozwól działać około 3 minut i spłucz. Unikaj kontaktu z powierzchnią lakierowaną.

Uwaga: Nie nakładać na rozgrzaną powierzchnię, nie pozwolić by produkt wysechł na powierzchni.

Przeznaczenie: Produkt polecany do użycia w stacjonarnych myjniach parowych, mobilnych myjniach parowych oraz w wodnych myjniach ręcznych jako środek do czyszczenia felg samochodowych.

 

Tar-X (C27-G)


  Tar-X (C27-G)

Środek do usuwania asfaltu

 • Szybko wyparowuje
 • Nie pozostawia śladów
 • Doskonałe rezultaty czyszczenia
 • Gotowy do użycia
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Tar-X (C27-G)

Tar-X (C27-G)

Tar-X (C27-G) - Środek do usuwania cząsteczek asfaltu

Tar-X jest szybko wyparowującym środkiem na bazie specjalnie rozpuszczalników przeznaczonym do usuwania cząsteczek smoły i asfaltu z każdego rodzaju powierzchni. Ta specjalnie wyselekcjonowana mieszanina rozpuszczalników pozwala głęboko wniknąć w brud na każdej powierzchni wewnętrznej jak i zewnętrznej pojazdu. Środek Tar-X  usuwa także wosk, kleje, silikon i inne. Środek do usuwania cząsteczek asfaltu Tar-X z serii premo jest przeznaczony do użytku w myjniach samochodowych gdzie liczy się czas i jakość wykonania usługi. Szczególnie chętnie wybierany jest przez właścicieli mobilnych oraz stacjonarnych myjni parowych. Środek do uzuwania cząsteczek asfaltu Tar-X nie wymaga obfitego spłukiwania co jest dodatkowym atutem przy używaniu go w myjniach parowych.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Dla własnego bezpieczeństwa zaleca się użycie rękawic i okularów ochronnych. Spryskaj czystą ścierkę z mikrofibry produktem przy pomocy rozpylacza. Delikatnie przetrzyj zabrudzoną powierzchnię. W razie cięższych zabrudzeń nałóż produkt bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię przy pomocy spryskiwacza i pocieraj czystą ścierką z mikrofibry aż do całkowitego usunięcia zabrudzenia.

Uwaga: Nie nakładać na rozgrzaną powierzchnię, nie pozwolić by produkt wysechł na powierzchni.

Przeznaczenie: Produkt polecany do użycia w mobilnych myjniach parowych, stacjonarnych myjniach parowych oraz w profesjonalnych myjniach ręcznych jako środek do usuwania cząsteczek asfaltu i smoły.

Engine Degreaser (C51-G)


  Engine Degreaser (C51-G) Środek do czyszczenia silników
 • Rozpuszcza smary i tłuszcze
 • Czyści silniki i maszyny
 • Łatwo się spłukuje
 • Doskonałe rezultaty czyszczenia
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Engine Degreaser (C51-G)

Engine Degreaser (C51-G)

Engine Degreaser (C51-G) - Środek do czyszczenia silników

Engine Degreaser to wysokoaktywny, skoncentrowany odtłuszczacz na bazie wody przeznaczonym do usuwania smarów, olejów, brudu i nagromadzonych zanieczyszczeń drogowych z powierzchni silników, ościeżnic w drzwiach, nadkoli, opon, podłóg i innych. Ten wysoce zasadowy środek wykorzystuje silne działanie zawartych w nim rozpuszczalników, które przylegają do powierzchni i natychmiast zaczynają działać minimalizując ilość produktu konieczną do wyczyszczenia powierzchni. Ze względu na łatwe spłukiwanie doskonale sprawdza się w myjniach parowych.

Proporcje: 1:3

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. Rekomenduje się stosowanie ochronnych rękawic i masek chroniących przed pyłami podczas stosowania tego produktu. Do aplikacji użyj pojemnika z rozpylaczem.  Rozprowadź produkt po powierzchni silnika i jego elementach a następnie odczekaj około 2 minut. Spłucz do czysta wodą lub parą pod ciśnieniem.

Uwaga: Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Przeznaczenie: Środek do czyszczenia silników Engine Degreaser przeznaczony jest do użytku w myjniach parowych (mobilnych i stacjonarnych) oraz w wodnych myjniach ręcznych jako środek wspomagający proces czyszczenia silnika (odtłuszczanie i rozpuszczanie brudu).

bestseller

Top Cleaner (C84-G)


  Top Cleaner (C84-G) Środek do mycia wstępnego
 • Szybko rozpuszcza brud
 • Łatwo się spłukuje
 • Doskonały do samochodów ciężarowych
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Top Cleaner (C84-G)

Top Cleaner (C84-G)

Top Cleaner (C84-G) - Środek do mycia wstępnego

Top Cleaner to wielozadaniowy środek czyszczący o odczynie alkaicznym przeznaczony do użytku zarówno w myjniach parowych jak i w myjniach wodnych. W zależności od zastosowanego rozcieńczenia może być wykorzystywany do mycia wstępnego, usuwania owadów, czyszczenia nadkoli lub mycia silnika. Dzięki specjalnej formule rozpuszczającej brud oraz łatwości spłukiwania środek do mycia wstępnego Top Cleaner doskonale nadaje się do użytku w tradycyjnych myjniach ręcznych lub w myjniach parowych, znacznie ułatwiając pracę. Top Cleaner to jeden z najlepszych środków czyszczących w swojej kategorii, dzięki czemu zdobył zaufanie właścicieli myjni.

Proporcje: 1:10

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W ramach bezpieczeństwa, podczas korzystania z produktu, rekomendowane jest stosowanie okularów ochronnych i gumowych rękawic ochronnych. Rozcieńcz z wodą według podanych proporcji. Nanieś produkt na czyszczoną powierzchnię przy pomocy rozpylacza. Pozostaw produkt na powierzchni na ok. 1 min. Spłucz przy pomocy myjki ciśnieniowej lub parowej.

Uwaga: Nie nakładać na rozgrzaną powierzchnię, nie pozwolić by produkt wysechł na powierzchni.

Przeznaczenie: Środek do mycia wstępnego Top Cleaner przeznaczony jest do użytku w myjniach parowych i myjniach wodnych jako środek rozpuszczający brud w procesie mycia wstępnego.

bestseller

Premium Glass Cleaner (C13-G)


  Premium Glass Cleaner (C13-G) Środek do czyszczenia szyb samochodowych
 • Nie pozostawia smug
 • Wyjątkowo wydajny
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Premium Glass Cleaner (C13-G)

Premium Glass Cleaner (C13-G)

Premium Glass Cleaner (C13-G) - Środek do czyszczenia szyb samochodowych

Premium Glass Cleaner jest specjalnie zbilansowaną formułą nie tylko czyszczącą szkło, ale również odtłuszczającą i nadającą mu piękny wygląd. Dzięki bazie alkoholowej możliwe jest zawarcie w środku bardzo silnych składników czyszczących oraz formuły, która szybko wysycha. To wszystko sprawia, że Premium Glass Cleaner jest bardzo skuteczny i prosty w użyciu. Środek do czyszczenia szyb samochodowych Premium Glass Cleaner doskonale sprawdza się zarówno w myjniach parowych jak i tradycyjnych myjniach wodnych. Premium Glass Cleaner doskonale nadaje się również do użycia przed nałożeniem powłok zabezpieczających szkło. Jest ceniony przez właścicieli myjni parowych ze względu na wysoką wydajność.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dokładnie wstrząśnij przed użyciem. Produkt jest gotowy do użycia. Produkt może być rozcieńczony w butelce z rozpylaczem w stosunku 1:1 (dla najlepszych rezultatów użyj wody destylowanej). Rozpyl produkt na czyszczonej powierzchni i niezwłocznie zacznij wycierać, czystą, suchą ściereczką z mikrofibry. Odwróć ściereczkę na drugą stronę i wycieraj powierzchnię aż do uzyskania połysku i jej osuszenia

Przeznaczenie: Środek do czyszczenia szyb samochodowych Premium Glass Cleaner przeznaczony jest do użytku w myjniach wodnych , mobilnych myjniach parowych oraz w stacjonarnych myjniach parowych jako środek do czyszczenia, odtłuszczania i nadawania blasku szybom samochodowym.

Bug Away (C71-G)


  Bug Away (C71-G) Środek do usuwania owadów
 • Rozpuszcza zaschnięte insekty
 • Bezpieczny dla powierzchni
 • Łatwy w użyciu
 • Łatwo się spłukuje
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Bug Away (C71-G)

Bug Away (C71-G)

Bug away (C71-G) - Środek do usuwania owadów

Bug away jest preparatem przeznaczonym do usuwania owadów i innych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego z szyb i karoserii samochodowych na myjniach ręcznych (myjniach wodnych i myjniach parowych). Zapewnia doskonałe efekty nawet przy usuwaniu starych i zaschniętych owadów bez konieczności pracy mechanicznej. Dzięki wysokiej skuteczności czyszczenia i dużej wydajności zyskał uznanie wśród właścicieli myjni parowych i ręcznych myjni wodnych. Łatwość spłukiwania sprawia, że praca w myjni parowej ze środkiem do usuwania owadów Bug Away jest dużo prostsza niż z innymi środkami do usuwania owadów dostępnymi na rynku.

Proporcje: 1:3

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W ramach bezpieczeństwa rekomendowane jest stosowanie okularów ochronnych i gumowych rękawic ochronnych podczas korzystania z produktu. Rozcieńcz z wodą według podanych specyfikacji. Nanieś produkt na czyszczoną powierzchnię przy pomocy spryskiwacza. Pozostaw produkt na powierzchni na ok. 1 min. Spłukaj przy pomocy myjki ciśnieniowej lub parowej. W razie potrzeby użyj ścierki z mikrofibry aby pozbyć się resztek owadów.

Uwaga: Nie nakładać na rozgrzaną powierzchnię, nie pozwolić by produkt wysechł na powierzchni.

Przeznaczenie: Produkt polecany do użycia w myjniach parowych i myjniach ręcznych jako środek do usuwania owadów z elementów karoserii samochodowej.

Pielęgnacja lakieru i elementów zewnętrznych

bestseller

Quick Wipe (S74-G)


  Quick Wipe (S74-G) Środek nabłyszczający
 • Zapewnia bardzo wysoki połysk
 • Usuwa, smugi, ślady palców, zacieki
 • Wodoodporna formuła
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Quick Wipe (S74-G)

Quick Wipe (S74-G)

Quick Wipe (S74-G) - Środek nabłyszczający

Quick Wipe produktem typu quick detailer. Jest doskonałym nabłyszczaczem pozwalającym na usunięcie resztek tłuszczu, smug i ewentualnych niedociągnięć pozostałych po myciu parowym lub wodnym. Pozwala pozbyć się zacieków i nadaje połysk. Doskonale sprawdza się do użytku w mobilnych myjniach parowych oraz w stacjonarnych myjniach parowych jak również w tradycyjnych myjniach wodnych.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W celu osiągnięcia najlepszych efektów użyj butelki z rozpylaczem. Rozpyl produkt na powierzchnię i wytrzyj ją natychmiast używając ścierki z mikrofibry lub rozpyl produkt na ścierkę z mikrofibry i wetrzyj go w powierzchnię, a następnie odwróć ściereczkę na drugą stronę i poleruj do momentu uzyskania wysokiego połysku.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Przeznaczenie: Nabłyszczacz Quick Wipe to środek przeznaczony do użytku w myjniach ręcznych (myjniach parowych i w myjniach wodnych) jako środek do nabłyszczania lakieru do użytku po czyszczeniu zasadniczym.

bestseller

Premium Blue Gloss (S87-G)


  Premium Blue Gloss (S87-G) Środek do pielęgnacji opon
 • Zapewnia długotrwały połysk
 • Chroni przed działaniem czynników środowiskowych
 • Nabłyszcza opony i elementy gumowe
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Premium Blue Gloss (S87-G)

Premium Blue Gloss (S87-G)

Premium Blue Gloss (S-87-G) - Środek do pielęgnacji opon

Premium Blue Gloss jest najlepszym w swojej klasie środkiem do pielęgnacji opon. Odnawia i chroni powierzchnie gumowe, winylowe i plastikowe na zewnątrz samochodu. Łatwo się rozprowadza, pozostawia równomierną warstwę i szybko przylega do powierzchni nie powodując zacieków ani smug. Doskonale nadaje się do użytku w myjniach parowych, myjniach wodnych oraz do użytku prywatnego przez pasjonatów motoryzacji. Środek do pielęgnacji opon Premium Blue Gloss pozostawia efekt głębokiej czerni na powierzchniach na które został nałożony.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. Rekomenduje się stosowanie ochronnych rękawic i masek chroniących przed pyłami podczas stosowania tego produktu. Opony: Nałóż równomierną warstwę produktu przy użyciu spryskiwacza na czystą i suchą oponę. Pozostaw do wyschnięcia. Gumowe, plastikowe i winylowe powierzchnie: Zwilż ścierkę z mikrofibry produktem przy pomocy spryskiwacza, wetrzyj produkt w czystą i suchą powierzchnię i poczekaj aż całkowicie wyschnie.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Przeznaczenie: Środek przeznaczony do użytku w myjniach parowych i w myjniach wodnych jako środek do pielęgnacji opon i elementów gumowych na zewnątrz samochodu.

Golden Wax (P80-G)


  Golden Wax (P80-G) Wosk Carnauba z polimerami
 • Gotowy do użycia
 • Pozostawia długotrwały głęboki połysk
 • Zawiera brazylijski wosk Carnauba
 • Prosty w użyciu
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Golden Wax (P80-G)

Golden Wax (P80-G)

Golden Wax (P80-G) - Wosk Carnauba z polimerami w płynie

Golden Wax jest innowacyjną mieszanką wosków naturalnych (w tym wosku z brazylijskiej palmy Carnauba) oraz polimerów, co zapewnia długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz głęboki połysk. Jego formuła nie powoduje powstawania matowej warstwy po zaschnięciu. Łatwo się nakłada. Golden Wax nie wymaga intensywnego wcierania czy polerowania w odróżnieniu od tradycyjnych wosków. Doskonale sprawdza się w myjniach parowych (zarówno mobilnych jak i stacjonarnych) oraz w tradycyjnych myjniach wodnych).

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W ramach bezpieczeństwa rekomendowane jest stosowanie okularów ochronnych i gumowych rękawic ochronnych podczas korzystania z produktu. Rozprowadź produkt na uprzednio wyczyszczonej i wysuszonej powierzchni lakieru przy pomocy spryskiwacza i delikatnie wetrzyj używając ścierki z mikrofibry. Usuń nadmiar produkt czystą ściereczką z mikrofibry, ścierając go z powierzchni do momentu uzyskania głębokiego połysku.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Przeznaczenie: Golden Wax przeznaczony jest do użytku w myjniach parowych i w myjniach wodnych jako środek do zabezpieczania powierzchni lakierowanych po czyszczeniu zasadniczym.

Carnauba Cream (P36-G)


  Carnauba Cream (P36-G) Wosk Carnauba w kremie
 • Zapewnia długotrwałą ochronę lakieru
 • Wypełnia mikro rysy
 • Do aplikacji ręcznej lub maszynowej
 • Z dodatkiem polimerów
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Carnauba Cream (P36-G)

Carnauba Cream (P36-G)

Carnauba Cream (P36-G) - Wosk Carnauba w kremie

Carnauba Cream jest doskonałym woskiem, który nie ma sobie równych pod względem jakości, ochrony oraz pięknego wyglądu jaki nadaje samochodowi. Stworzony z najlepszych dostępnych składników, zawiera w sobie olej z brazylijskiej palmy Carnauba. Doskonale sprawdza się na myjniach parowych i na profesjonalnych myjniach wodnych.

Instrukcja użycia: Powierzchnia powinna być bardzo dokładnie oczyszczona. Dwie lub więcej cienkich warstw da lepszy efekt niż jedna gruba.

Użycie ręczne: nabierz trochę wosku na dłoń lub aplikator, a następnie rozprowadź na powierzchni kolistymi ruchami. Pracuj na fragmentach samochodu, pozwól wyschnąć przez 5 minut, a następnie wypoleruj ścierką z mikrofibry. Najlepszy efekt osiąga się pracując w temperaturze pokojowej.

Uwaga: Unikaj wystawiania produktu w bezpośrednim słońcu lub na gorącą powierzchnię.

Przeznaczenie: Wosk samochodowy do użytku na myjniach ręcznych, na myjniach parowych i na myjniach wodnych.

Carnauba Can (W44-G)


  Carnauba Can (W44-G) Wosk Carnauba w paście
 • Nie zawiera wypełniaczy parafinowych
 • Pozostawia warstwę ochronną i głęboki połysk
 • Do użytku ręcznego lub maszynowego
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Carnauba Can (W44-G)

Carnauba Can (W44-G)

Carnauba Can (W44-G) - Wosk Carnauba w paście

Carnauba Can jest doskonałym woskiem, który nie ma sobie równych pod względem jakości, ochrony oraz pięknego wyglądu jaki nadaje lakierowi samochodowi. Stworzony z najlepszych dostępnych składników, zawiera w sobie olej z brazylijskiej palmy Carnauba. Doskonale sprawdza się w stacjonarnych myjniach parowych i wodnych. Często wybierany jest również przez właścicieli salonów autodetailingu.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Powierzchnia powinna być bardzo dokładnie oczyszczona. Dwie lub więcej cienkich warstw da lepszy efekt niż jedna gruba. Nabierz trochę wosku na dłoń lub aplikator a następnie rozprowadź na powierzchni kolistymi ruchami. Pracuj na fragmentach samochodu, pozwól wyschnąć przez 5 minut, następnie wypoleruj ścierką z mikrofibry. Unikaj nakładania produktu w bezpośrednim słońcu lub na gorącą powierzchnię. Najlepiej pracuje się w temperaturze pokojowej.

Przeznaczenie: Wosk Carnauba w paście przeznaczony do użytku w profesjonalnych myjniach ręcznych, myjniach parowych i myjniach wodnych

Polerowanie

Ultimate Polish (P70-G)


  Ultimate Polish (P70-G) Do polerowania lakieru
 • Redukuje rysy
 • wygładza powierzchnię
 • Bezpieczny dla lakieru
 • Łatwy w użyciu
 • Doskonały do myjni parowych
czytaj więcej
Ultimate Polish (P70-G)

Ultimate Polish (P70-G)

Ultimate Polish (P70-G) - Środek do polerowania lakieru

Ultimate Polish to doskonały, jednostopniowy produkt polerujący zapewniający doskonałe rezultaty bez konieczności wielostopniowego polerowania. Jest łatwy w użyciu, usuwa rysy oraz ślady po papierze ściernym 1500, pozostawiając lustrzane wykończenie - bez kolistych rys czy hologramów. Nadaje się zarówno do aplikacji ręcznej jak i maszynowej. Doskonale sprawdza się w myjniach parowych, myjniach ręcznych i zakładach autodetailingu.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Nałóż produkt przy użyciu polerki na czystą powierzchnię, z której uprzednio usunięto zanieczyszczenia poprzez glinkowanie. Dobrze rozprowadź preparat, pozostałości usuń przy pomocy wysokiej jakości ścierki z mikrofibry. Najlepsze rezultaty osiągnąć można używając średnio ścierającej nakładki wełnianej, natomiast przy pomocy średnio ścierającej nakładki piankowej korekta rys będzie mniejsza za to połysk większy.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Przeznaczenie: Ultimate Polish przeznaczony jest do użytku w stacjonarnych myjniach parowych, w myjniach ręcznych oraz w profesjonalnych zakładach autodetailingu jako środek do polerowania lakieru.

Metal Polish (C90-G)


  Metal Polish (C90-G) Do polerowania metalu
 • Czyści, poleruje i zabezpiecza powierzchnie metalowe
 • Usuwa zabrudzenia, rdzę, przebarwienia i osad
 • Gotowy do użycia
czytaj więcej
Metal Polish (C90-G)

Metal Polish (C90-G)

Metal Polish (C90-G) - Środek do polerowania metalu i chromu

Metal Polish to środek stworzony do polerowania i zabezpieczania wszystkich nielakierowanych metali takich jak: chrom, stal nierdzewna, magnez i nikiel. Działa również świetnie na aluminium, miedzi, brązie, srebrze i złocie. Łatwo się nakłada i usuwa. Usuwa korozję, utlenienia, przebarwienia, zaśniedzenia, resztki owadów i białe ślady po wodzie. Doskonale sprawdza się w myjniach parowych oraz myjniach wodnych. Środek do polerowania metalu Metal Polish jest doceniany przez właścicieli myjni ze względu na dobrą wydajność oraz bardzo wysoką skuteczność w usuwaniu osadów i innych nalotów na felgach aluminiowych.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Zawsze mocno wstrząśnij produkt przed użyciem, naturalnie się rozwarstwia. Na czystą, suchą ściereczkę z mikrofibry nałóż trochę produktu i mocnymi ruchami zacznij wcierać w powierzchnię. Na ściereczce powinien pojawić się czarny osad. Niewielką ilość produktu należy pozostawić na 30 sekund do momentu wyschnięcia, następnie polerować suchą, czystą ściereczką z mikrofibry, aż do uzyskania wysokiego połysku. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Przeznaczenie: Metal Polish przeznaczony jest do użytku w stacjonarnych myjniach parowych oraz myjniach wodnych jako środek do polerowania elementów nielakierowanych.

Czyszczenie wnętrza

bestseller

Carpet Clean (C83-G)


  Carpet Clean (C83-G) Do prania tapicerki
 • Dokładnie rozpuszcza brud i zanieczyszczenia
 • Do czyszczenia dywanów, tapicerki i kokpitu
 • Do użytku ręcznego lub z odkurzaczem ekstrakcyjnym
czytaj więcej
Carpet Clean (C83-G)

Carpet Clean (C83-G)

Carpet Clean

Carpet Clean jest niskopieniącym środkiem przeznaczony do czyszczenia dywanów, tapicerki samochodowej oraz wszelkich powierzchni pokrytych materiałem. Środek Carpet Clean przeznaczony jest do użytku ręcznego lub z odkurzaczami ekstrakcyjnymi.

Proporcje: 1:20

Instrukcja użycia: Rozcieńcz produkt z wodą w zbiorniku odkurzacza piorącego lub w osobnym pojemniku według zaleceń na etykiecie. Używaj z odkurzaczem piorącym zgodnie z instrukcją obsługi odkurzacza.

Fabric Spot Cleaner (C-54G)


  Fabric Spot Cleaner (C-54G) Miejscowy odplamiacz
 • Rozpuszcza plamy i ciężkie zabrudzenia
 • Do użytku przed czyszczeniem zasadniczym
 • Nie wymaga obfitego spłukiwania
 • Łatwy w użyciu
czytaj więcej
Fabric Spot Cleaner (C-54G)

Fabric Spot Cleaner (C-54G)

Fabric Spot Cleaner

Fabric Spot Cleaner to wysokoskoncentrowany, miejscowy wywabiacz plam przeznaczony do użytku przy wstępnym usuwaniu plam z dywanów, obić tapicerskich oraz tkanin. Jego unikalna kombinacja aktywnych środków czyszczących, rozpuszczalników i substancji zmiękczających sprawia, że plamy szybko się rozpuszczają i dzięki temu są łatwe do usunięcia.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Spryskaj zaplamiony i mocno ubrudzony obszar produktem przy pomocy spryskiwacza i odczekaj około 3 minut. Użyj odkurzacza ekstrakcyjnego lub ścierki z mikrofibry aby usunąć mieszaninę z tkaniny.

nowośćbestseller

Leather Cleaner (C12-G)


  Leather Cleaner (C12-G) Do czyszczenia skóry
 • Rozpuszcza plamy i ciężkie zabrudzenia
 • Delikatny dla każdej powierzchni skórzanej
 • Pozostawia czystą i odtłuszczoną powierzchnię
czytaj więcej
Leather Cleaner (C12-G)

Leather Cleaner (C12-G)

Leather Cleaner (C12-G)

Leather Cleaner jest profesjonalnym połączeniem wybranych środków czyszczących stworzonym do bezpiecznego i szybkiego usuwania brudu z powierzchni skórzanych, który w przeciwieństwie do standardowych zasadowych środków czyszczących działa delikatnie. Środek czyszczący Leather Cleaner został zaprojektowany specjalnie do stosowania nawet na najdelikatniejszych powierzchniach skórzanych.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W ramach bezpieczeństwa, podczas korzystania z produktu, rekomendowane jest stosowanie okularów ochronnych i gumowych rękawic ochronnych. Nanieś produkt bezpośrednio na powierzchnię przy pomocy butelki z rozpylaczem. Rozprowadź produkt równomiernie po czyszczonej powierzchni i zaczekaj ok. 1 min. Następnie energicznie wetrzyj produkt w powierzchnię przy pomocy ścierki z mikrofibry. Wytrzyj powierzchnię suchą ściereczką. Powierzchnia powinna pozostać sucha i czysta. Produkt nie jest zalecany do użytku na wyrobach skórzanych z meszkiem takich jak zamsz. Po użyciu środka czyszczącego C12-G rekomenduje się zastosowanie płynu konserwującego do powierzchni skórzanych S44-G w celu uzyskania lepszego i bardziej długotrwałego efektu oraz dodatkowej ochrony delikatnej powierzchni skórzanej.

nowośćbestseller

Profi Foam (C60-G)


  Profi Foam (C60-G) Do prania tapicerki
 • Środek pianotwórczy do prania tapicerki
 • Doskonałe rezultaty prania "na sucho"
 • Do użytku z ekstraktorami pianowymi
czytaj więcej
Profi Foam (C60-G)

Profi Foam (C60-G)

Profi Foam

Profi Foam jest wysokopieniącym środkiem przeznaczony do czyszczenia dywanów, tapicerki samochodowej oraz wszelkich powierzchni pokrytych materiałem. Środek Profi Foam przeznaczony jest do użytku maszynowego z ekstraktorami pianowymi.

Proporcje: 1:10

Instrukcja użycia: Rozcieńcz produkt z wodą w zbiorniku odkurzacza pianowego lub w osobnym pojemniku według zaleceń na etykiecie. Używaj z odkurzaczem pianowym zgodnie z instrukcją obsługi odkurzacza.

Pielęgnacja wnętrza

bestseller

Premium Dress All (S92-G)


  Premium Dress All (S92-G) Dressing wewnętrzny
 • Długotrwała ochrona plastiku
 • Przyjemny zapach
 • Pozostawia odnowioną, matową powierzchnię
 • Łatwa aplikacja
czytaj więcej
Premium Dress All (S92-G)

Premium Dress All (S92-G)

Premium Dress All

Premium Dress All jest wysokiej jakości dressingiem na bazie wody nadającym matowy efekt wykończenia elementom na zewnątrz i wewnątrz samochodu. Jest odporny na działanie wody i wszelkich warunków atmosferycznych. Zapewnia doskonałą ochronę przed promieniami UV, zabezpiecza plastiki przed blaknięciem, twardnieniem i pękaniem. Można go stosować na oponach, silniku, listwach, dachach kabrio, wewnętrznych plastikach i gumach.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dokładnie wstrząśnij przed użyciem. Dla własnego bezpieczeństwa załóż rękawice i okulary ochronne. Produkt nakładaj na uprzednio wyczyszczone powierzchnie przy pomocy butelki z rozpylaczem. Po aplikacji pozwól wyschnąć. W przypadku gdyby nadmiar produktu pozostał na powierzchni wytrzyj go do sucha czystą ścierką z mikrofibry.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

bestseller

Leather Conditioner (S44-G)


  Leather Conditioner (S44-G) Do pielęgnacji skóry
 • Odświeża, konserwuje oraz zabezpiecza powierzchnie skórzane
 • Nadaje skórze matowe wykończenie
 • Gotowy do użycia
czytaj więcej
Leather Conditioner (S44-G)

Leather Conditioner (S44-G)

Leather Conditioner

Leather Conditioner jest kremowym płynem ochronnym zaprojektowanym do odnawiania i konserwowania nawet najdelikatniejszych skórzanych wykończeń wnętrz samochodów. Zapewnia wysoką odporność, piękny wygląd i sprężystość nowym powierzchniom skórzanym, a także odświeża i konserwuje starsze wykończenia.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. Wylej niewielką ilość produktu na gąbkę lub ściereczkę. Rozprowadź cienką warstwę produktu i poczekaj aż produkt wniknie w strukturę skóry, następnie wytrzyj energicznie czystą ściereczką.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

bestseller

Fabric Protectant (N40-G)


  Fabric Protectant (N40-G) Do impregnacji tapicerki
 • Zapewnia długotrwałą ochronę przed światłem, wodą i zabrudzeniami
 • Zabezpiecza tapicerkę materiałową i dachy cabrio
 • Produkt bezwonny
czytaj więcej
 Fabric Protectant (N40-G)

Fabric Protectant (N40-G)

Fabric Protectant

Fabric Protectant jest środkiem przeznaczonym do impregnacji tapicerki. Jest to powłoka zapobiegająca powstawaniu plam i innych zabrudzeń na dywanikach, siedzeniach, podsufitce i pozostałych elementach tapicerki materiałowej. Jest to specjalna mieszanka polimerów, które otaczają włókna niewidzialną warstwą zabezpieczającą przed wnikaniem w nie cząsteczek brudu.

 

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dokładnie wstrząśnij przed użyciem. Aplikacja produktu powinna odbywać się wyłącznie na czyste powierzchnie, dopiero wtedy produkt osiąga pełną skuteczność. Dla najlepszych rezultatów, zalecamy użycie w temperaturze pokojowej. Rozprowadzać produkt płynnymi, nakładającymi się ruchami (najlepiej krzyżowymi) z odległości 20-30 cm za pomocą spryskiwacza (dla najlepszego efektu do zabezpieczenia średniej wielkości samochodu zużyj ok. 450ml płynu).

Uwaga: Po aplikacji wymagany jest czas od 1 do 1,5 godziny, pozwalający na pełne połączenie się produktu z włóknami. Nie używaj na powierzchniach winylowych i skórzanych.

Produkty specjalne

nowość

Waterless Wash (S77-G)


  Waterless Wash (S77-G) Bezwodnego mycie aut
 • Czyści, zabezpiecza i nadaje połysk
 • Bezpieczny dla lakieru
 • Łatwy w użyciu
 • Produkt ekologiczny
czytaj więcej
Waterless Wash (S77-G)

Waterless Wash (S77-G)

Waterless Wash

Waterless Wash został zaprojektowany specjalnie do mycia lekko zabrudzonych pojazdów, gdy dostęp do wody jest ograniczone lub mycie w danym miejscu jest zakazane. Jednocześnie czyści i nabłyszcza. Usuwa zabrudzenia takie jak tłuszcz, brud i kurz drogowy - szybko i łatwo. Może być używany do czyszczenia i polerowania lakieru, szkła, plastiku, gumy, chromu i felg aluminiowych. Waterless Wash jest zupełnie nieszkodliwy dla lakierów i ulega biodegradacji. Zapewnia przyjazne i łatwe czyszczenie karoserii samochodu.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W celu osiągnięcia najlepszych efektów użyj butelki z rozpylaczem. Rozpyl produkt na powierzchnię i wytrzyj ją natychmiast używając ścierki z mikrofibry, a następnie odwróć ściereczkę na drugą stronę i wytrzyj powierzchnię do połysku.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

bestseller

Nano Drop (N33-G)


  Nano Drop (N33-G) Niewidzialna wycieraczka
 • Zawiera molekuły hydrofobowe
 • Poprawia widoczność podczas deszczu
 • Wnika w pory szkła
czytaj więcej
Nano Drop (N33-G)

Nano Drop (N33-G)

Nano Drop

Nano Drop został zaprojektowany aby zapobiec osadzaniu się na szybach aut takich osadów jak pył, żywica, lód, śnieg, smoła, szczątki insektów. Środek Nano Drop znacznie ułatwia podróże podczas deszczu. Dzięki hydrofobowym molekułom ,przy prędkościach powyżej 80km/h, deszcz jest zwiewany z przedniej szyby samochodu.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W celu osiągnięcia najlepszych efektów użyj butelki z rozpylaczem. Rozpyl produkt na powierzchnię złożonej ścierki z mikrofibry i wetrzyj go kolistymi, nakładającymi się na siebie ruchami. Odczekaj chwilę aż do pojawienia się lekkiego osadu. W celu uzyskania lepszego efektu powtórz proces. Następnie odwróć ściereczkę na drugą stronę i zetrzyj resztki produktu z powierzchni szyby pozostawiając głęboką warstwę ochronną.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Transit Coat Remover (C89-G)


  Transit Coat Remover (C89-G) Usuwa warstwy ochronne
 • Usuwa zabezpieczające powłoki akrylowe z nowych samochodów
 • Bezpieczny dla lakieru
czytaj więcej
Transit Coat Remover (C89-G)

Transit Coat Remover (C89-G)

Transit Coat Remover

Transit Coat Remover Wysoko skoncentrowany środek na bazie wody przeznaczony do usuwania warstwy ochronnej z nowych samochodów. Bardzo skuteczny i prosty w użyciu. Doskonałe rozwiązanie dla salonów samochodowych.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia:

 • Zwilż samochód wodą lub wilgotną parą.
 • Nałóż produkt na samochód przy pomocy spryskiwacza.
 • Zaczekaj 5-8 minut do momentu rozpuszczenia warstwy ochronnej
 • Zmyj środek przy pomocy myjki ciśnieniowej lub myjki parowej.

Uwaga: Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

nowość

Zapachy


  Zapachy

Odświerzacz powieterza

 • Likwiduje nieprzyjemny zapach
 • Pozostawia miły i przyjemny zapach
 • Długo się utrzymuje
czytaj więcej
Zapachy

Zapachy

Zapachy samochodowe

Doskonały odświeżający środek do wnętrza samochodu o zapachu mango, zielonego jabłka, cytrusów, wanilii lub nowej skóry. Zawiera w sobie cząsteczki, które nie maskują lecz likwidują nieprzyjemne zapachy. Czyni to szybko i skutecznie, w zamian pozostawiając miły i orzyjemny zapach.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W celu osiągnięcia najlepszych efektów użyj butelki z rozpylaczem. Rozpyl produkt pod siedzeniami. Nie stosuj bezpośrednio na tapicerkę i dywaniki.