Pozyskaj środki na zakup sprzętu!

Większość naszych klientów nawet w przypadku gdy dysponują gotówka decyduje się na skorzystanie z oferowanych przez nas form finansowania. Jest to o tyle wygodne, gdyż w ramach współpracy zapewnimy Ci kompleksową pomoc oraz minimum formalności. Bazując na swoim bogatym doświadczeniu nasz doradca pomoże wybrać Ci najodpowiedniejszą formę finansowania.

Najem z wykupem 1 PLN

Jeżeli dopiero zakładasz firmę i nie spełniasz wymogów firm leasingowych, skorzystaj z opcji najmu długoterminowego z wykupem za 1 PLN. Wszystkie formalności załatwisz w ciągu godziny w naszym biurze.

Dotacje LGD

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji dla naszych klientów chcących otworzyć lub rozwinąć własny biznes. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy pochwalić się bardzo wysoką skutecznością pozyskiwania funduszy. Aktualnie trwają nabory wniosków w ramach Lokalnych Grup Działania, z których istnieje możliwość sfinansowania zakupu myjni parowych.

Pożyczki BGK

Kolejną opcją pozyskania kapitału na uruchomienie działalności są nieoprocentowane pożyczki oferowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) sięgające 80 tys. PLN. Pożyczki skierowane są do osób bezrobotnych, które ukończyły 30 rok życia i chciałyby rozpocząć własną działalność gospodarczą. Aby zapoznać się z ofertą pożyczek kliknij w link i zobacz w jaki sposób nasi klienci w prosty sposób pozyskują finansowanie z BGK.

Leasing operacyjny

Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Ciebie doskonałą ofertę leasingową, która na korzystnych warunkach pozwoli sfinansować Ci sprzęt, samochód lub infrastrukturę myjni.

Informacja BGK

Sfinansowana myjnia

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów