Panele fotowoltaiczne

Dzięki zastosowaniu specjalnych akcesoriów znajdujących się w naszej ofercie, myjnie parowe doskonale sprawdzą się przy czyszczeniu paneli fotowoltaicznych. Zaletą zastosowania myjni parowych jest brak konieczności podłączenia do źródła bieżącej wody oraz ekologiczny charakter rozwiązania. Maszyny parowe są doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na zwiększenie efektywności energetycznej paneli. Profesjonalnie wyczyszczone panele słoneczne produkują o 15-25% więcej energii elektrycznej w porównaniu z panelami które nie są regularnie czyszczone. Brak czyszczenia paneli fotowoltaicznych wydłuża okres zwrotu z inwestycji o kilka lat.

UMÓW BEZPŁATNĄ
PREZENTACJĘ URZĄDZEŃ

Dowiedz się więcej

GreenSteam
GreenSteam

Służba zdrowia

Para jest doskonałym narzędziem do walki z wszelkiego rodzaju patogenami występującymi w placówkach medycznych. Para wykorzystywana jest do zarówno do czyszczenia przestrzeni wewnątrz szpitali - poczekalni, izb przyjęć oraz gabinetów, jak i przestrzeni zewnętrznych, w których przebywają pacjenci. Para jest również doskonałym i przetestowanym rozwiązaniem pozwalającym zadbać o czystość i odpowiedni poziom dezynfekcji zarówno wewnątrz karetki jak i na jej powierzchniach zewnętrznych. Zaletą pary jest to, że bez problemu sprawdza się zarówno przy czyszczeniu powierzchni płaskich, jak i zakamarków, do których bardzo ciężko jest dotrzeć konwencjonalnymi metodami czyszczenia.

UMÓW BEZPŁATNĄ
PREZENTACJĘ URZĄDZEŃ

Dowiedz się więcej

GreenSteam
GreenSteam

Transport

Wielu z naszych klientów czyści i dezynfekuje również inne środki transportu, takie jak samoloty czy helikoptery. Świadomość konieczności utrzymania środków transportu w czystości jest rozwijającym się trendem, który zostanie z nami jeszcze na długo po końcu epidemii, co z kolei wiąże się ze wzrostem zainteresowania usługami czyszczenia parą w tym segmencie rynku.

UMÓW BEZPŁATNĄ
PREZENTACJĘ URZĄDZEŃ

Dowiedz się więcej

GreenSteam
GreenSteam

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Napisz do nas!

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów

HORECA

Odkurzacze parowe w branży HORECA są wszechstronnym narzędziem, które oferuje skuteczne i higieniczne czyszczenie. Dzięki wysokim temperaturom pary wodnej, eliminują zarówno zabrudzenia, jak i drobnoustroje. Są przyjazne dla środowiska, nie wymagają użycia chemikaliów i redukują ilość odpadów. Są wszechstronne i mogą być używane do różnych zadań, od czyszczenia dywanów po urządzenia kuchenne. Są również wygodne w użyciu i oszczędzają czas, dzięki szybkiemu nagrzewaniu się i wysokiemu ciśnieniu pary. Odkurzacze parowe są niezastąpione w branży HORECA, pomagając utrzymać czystość i zadowolenie gości.

UMÓW BEZPŁATNĄ
PREZENTACJĘ URZĄDZEŃ

Dowiedz się więcej

GreenSteam
GreenSteam

Jachty i łodzie

Myjnie parowe Optima doskonale nadają się do czyszczenia łodzi i jachtów. Dzięki wysokiej temperaturze pary wodnej, skutecznie usuwają zabrudzenia i osady soli morskiej. Są delikatne dla różnych powierzchni, takich jak stal nierdzewna, aluminium, drewno czy tworzywa sztuczne. Są również praktyczne i mobilne, co ułatwia ich użycie na przystaniach. Myjnie parowe Optima zużywają mniej wody i nie wymagają stosowania chemikaliów. To idealne narzędzie do zachowania łodzi w doskonałym stanie.

UMÓW BEZPŁATNĄ
PREZENTACJĘ URZĄDZEŃ

Dowiedz się więcej

GreenSteam
GreenSteam