Profesjonalny serwis

Do dyspozycji naszych klientów posiadamy ogólnopolską sieć serwisową, dzięki której w razie usterki szybko i sprawnie naprawisz maszynę. W każdym z naszych punktów serwisowych oferujemy profesjonalną obsługę doświadczonego zespołu pracowników serwisowych, wsparcie techniczne oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Szybka reakcja

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, natychmiastowo reagujemy na każdą zgłoszoną przez klienta usterkę techniczną zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej upływie. Mając na uwadze interes naszych klientów, nasi serwisanci dokładają wszelkich starań aby wszelkie usterki zostały usunięte w ciągu 24 godzin od dostarczenia sprzętu do serwisu. 

Gwarancja jakości

Nasi przeszkoleni serwisanci zapewniają szybką, sprawną oraz profesjonalną obsługę wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oferowanego przez nas sprzętu. Wszystkie dokonywane przez nas naprawy zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń a na wymieniane przez nas komponenty udzielana jest gwarancja.

Oryginalne części

Jako wyłączny importer maszyn parowych marki Optima, Verona oraz Self-Service w europie centralnej zapewniamy stały dostęp do najwyższej jakości oryginalnych komponentów. Po upływie okresu gwarancyjnego wszyscy nasi klienci otrzymują 50% rabatu na części zamienne.

Zgłoś usterkę

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów
+48 535 500 488
+48 570 791 277
Zadzwoń w pilnych sprawach
+48 535 500 488
+48 570 791 277