Oferta szkoleniowa

Oprócz szerokiego asortymentu maszyn, który proponuje Państwu nasza firma, oferujemy również szeroki wachlarz szkoleń z zakresu obsługi myjni parowych oraz autodetailingu. Nasze szkolenia odbywają się przy udziale doświadczonych szkoleniowców i obejmują zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.

Szkolenia z myjni parowych

Oferujemy szkolenia z zakresu obsługi i prawidłowej eksploatacji maszyn parowych oraz pozostałych urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. Szkolenia obejmują również doskonalenie technik mycia oraz używania środków do pielęgnacji samochodu.

Zakres szkolenia

Obsługa i eksploatacja urządzenia

Prawidłowa eksploatacja urządzenia ma bardzo istotny wpływ na żywotność sprzętu. Szkolimy z zakresu drobnych prac serwisowych, odkamieniania maszyny, wymiany czujników oraz filtrów.

Bezpieczne mycie samochodu

Myjnia parowa to przede wszystkim doskonały efekt. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia. Nauczymy Cię jak w bezpieczny sposób umyć samochód i uzyskać doskonały efekt bez smug i zacieków.

Nakładanie wosku

Dobrze przygotowany samochód to nie tylko czysty lakier. Po każdym myciu zawsze należy zabezpieczyć karoserię przy pomocy wosku, co uchroni nas przed działaniem czynników atmosferycznych. Dodatkowo stosując woski lub nabłyszczacze zdecydowanie poprawiamy efekt wizualny samochodu.

Czyszczenie komory silnika

Za pomocą pary możemy wyczyścić silnik z wycieków oleju i smaru. Jest to usługa pożądana podczas przygotowywania samochodu do sprzedaży.

Szkolenie produktowe

Prawidłowy dobór chemii i kosmetyków samochodowych pozwala w szybki i skuteczny sposób uzyskać pożądany efekt i sprawić, że samochód odzyska swoją młodość.

Oczyszczanie struktury lakieru

Dzięki zdobytej wiedzy praktycznej usunięcie najcięższych zabrudzeń takich jak cząstki smoły, asfaltu i związków organicznych stanie się niezwykle proste.

Czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki

Nauczymy Cię jak w szybki i bezpieczny sposób wyprać, zdezynfekować i odświeżyć tapicerkę metodą parową. Pokażemy jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i zachować krótki czas schnięcia. Prezentujemy również techniki prawidłowego i skutecznego czyszczenia i zabezpieczania tapicerki skórzanej.

Pielęgnacja elementów zewnętrznych

Każdorazowo po umyciu samochodu należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu elementów nielakierowanych takich jak plastiki i opony. Dzięki temu na dłużej zachowają one efekt głębokiej czerni.

Dla kogo

Dla osób indywidualnych lub prowadzących działalność gospodarczą w celu przeszkolenia lub podniesienia umiejętności swoich pracowników.

Termin

Termin szkolenia ustalamy indywidualnie. Chęć uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić minimum z tygodniowym wyprzedzeniem.

Czas trwania

Czas trwania szkolenia wynosi jeden dzień (8 godzin). Nasz szkoleniowiec przekazuje praktyczną i teoretyczną wiedzę dotyczącą obsługi sprzętu i technik mycia pojazdów.

Koszt

W celu ustalenia kosztów szkolenia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Istnieje możliwość zakupienia profesjonalnych kosmetyków w promocyjnej cenie.

Szkolenia z auto detealingu

Oferujemy szkolenia z udziałem naszych doświadczonych szkoleniowców, profesjonalny sprzęt, kosmetyki samochodowe oraz niezbędne materiały szkoleniowe. Celem są przede wszystkim ćwiczenia praktyczne w warunkach warsztatowych. Ukończenie szkolenia potwierdzone jest certyfikatem wystawianym w ostatnim dniu szkolenia.

Zakres szkolenia

Mycie pojazdu

Korzystając z najlepszych środków oraz narzędzi myjemy samochód
zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Jest to wieloetapowy cykl zabiegów, rozpoczynający się od nałożenia piany aktywnej na samochód po mycie samochodu „na dwa wiadra” i osuszanie. Taki system pozwala na bardzo dokładne usunięcie zabrudzeń co jest bardzo istotne w procesie korekty lakieru.

Dekontaminacja / glinkowanie

Polega na oczyszczaniu powierzchni z głęboko osadzonych cząstek
brudu. Dzięki użyciu specjalnych środków oraz glinki usuwamy ślady
smoły, asfaltu, pozostałości z owadów, pyłu z klocków hamulcowych,
zanieczyszczeń metalicznych.

badanie grubości powłoki lakieru

Zmierzenie grubości powłoki lakierniczej pozwala sprawdzić czy elementy samochodu nie były wcześniej malowane.

Korekta lakieru

Najbardziej czasochłonny etap. Podczas tego procesu częściowo lub całkowicie niwelujemy defekty powłoki lakierniczej. Renowację lakieru możemy wykonać ręcznie lub za pomocą maszyn polerskich. Korekta lakieru dzieli się na kilka etapów a dobór odpowiedniej metody pozwala
nam uzyskać pożądany efekt.

Zabezpieczanie lakieru

Zabezpieczenie lakieru ma na celu konserwacje oraz zabezpieczenie
powłoki lakierniczej przed zabrudzeniami i szkodliwym działaniem
czynników atmosferycznych. Powłoka ceramiczna tworzy powierzchnię hydrofobową, ułatwia spływanie wody oraz nadaje wysoki połysk. Ochrona lakieru na 24 miesiące.

Czyszczenie oraz zabezpieczanie alufelg

Czyszczenie alufelg z zanieczyszczeń metalicznych, cząstek smoły, usuwanie nalotu z klocków hamulcowych oraz zabezpieczenie powierzchni przed działaniem soli drogowej, warunkami atmosferycznymi za pomocą wosku Carnauba.

Polerowanie reflektorów

Wieloetapowy proces mający na celu poprawę przejrzystości reflektorów, tj. usuniecie rys, wżerów, matowości, warstwy utlenionej plastiku co wpływa na jakość oświetlenia i efekt wizualny

 

Dla kogo

Szkolenie przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które chcą poszerzyć swoją ofertę oraz osób zaczynających przygodę z autodetailingiem.

Termin

Termin szkolenia ustalamy indywidualnie. Chęć uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić minimum z tygodniowym wyprzedzeniem.

Czas trwania

Czas trwania szkolenia wynosi 2 dni, podczas których nasz szkoleniowiec przekazuje praktyczną i teoretyczną wiedzę dotyczącą autodetalingu.

Koszt

Koszt szkolenia wynosi 2500 PLN netto za osobę. Możliwość zakupienia profesjonalnej chemii w promocyjnej cenie.