Kim jesteśmy

Firma Green Steam jest absolutnym liderem rynku w branży parowych urządzeń czyszczących i dezynfekujących. Dostarczamy innowacyjny sprzęt czyszczący dla branży myjni samochodowych, stacji paliw, firm sprzątających, hoteli, gastronomii oraz przemysłu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całego świata zapewniając naszym klientom nowatorski sprzęt charakteryzujący się najwyższą jakością, niezawodnością oraz dbałością o środowisko. Z naszą szeroką ofertą jesteśmy dostępni na dziewięciu europejskich rynkach, dostarczając sprzęt oraz zapewniając obsługę posprzedażową zarówno mikorprzedsiębiorcom, małym i średnim firmom, jak i dużym koncernom.

Do kogo kierujemy ofertę

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców (przyszłych i obecnych) zamierzających uruchomić działalność w postaci myjni parowej, firm sprzątających, wykorzystujących maszyny parowe do czyszczenia i dezynfekcji, stacji paliw, myjni automatycznych i samoobsługowych, specjalistycznych zakładów produkcyjnych oraz do instytucji publicznych.

GreenSteam
GreenSteam

Co nas wyróżnia?

Bogata wiedza<br/>i doświadczenie rynkowe

Bogata wiedza
i doświadczenie rynkowe

Dzięki współpracy z setkami firm świadczących usługi czyszczenia i dezynfekcji na terenie całego kraju zdobyliśmy ogromną wiedzę rynkową, którą nieustannie dzielimy się z naszymi klientami, pomagając im realizować nowe zlecenia, pozyskiwać klientów oraz wyróżniać się na tle konkurencji.

Nieodpłatna<br/>współpraca partnerska

Nieodpłatna
współpraca partnerska

W ramach współpracy oferujemy szeroki wachlarz usług wspomagających działania naszych klientów zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu. Pomagamy w otrzymaniu dotacji, oferujemy wsparcie posprzedażowe, zapewniamy widoczność w internecie oraz szkolimy pracowników. Wszystkie usługi świadczymy w formie bezpłatnej współpracy partnerskiej, wspomagając sukces rynkowy naszych klientów.

Szeroka, dopracowana w każdym<br/>calu oferta produktów i rozwiązań

Szeroka, dopracowana w każdym
calu oferta produktów i rozwiązań

Naszym klientom oferujemy kompletne, dopracowane w każdym calu rozwiązania pozwalające sprostać ich potrzebom. Dostarczamy światowej klasy sprzęt, oferujemy profesjonalne szkolenia, pomagamy w sfinansowaniu inwestycji. W swojej ofercie posiadamy najlepsze urządzenia w swojej klasie, charakteryzujące się niezawodnością, funkcjonalnością oraz wysoką efektywnością pracy.

Nasza misja

Budujemy przewagę konkurencyjną naszych klientów, zapewniając im niezawodny, przyjazny dla środowiska i nowatorski sprzęt czyszczący i dezynfekujący oraz dając im wszelkie niezbędne wsparcie konieczne do prowadzenia biznesu.

Wizja i cele

Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku usług czyszczenia i dezynfekcji oraz upowszechnienie innowacyjnej technologii mycia parą. Dążymy do drastycznej redukcji zużycia wody, podniesienia standardu usług czyszczenia oraz ochrony środowiska naturalnego.

GreenSteam
GreenSteam
Działalność CSR

Działalność CSR

Jako odpowiedzialny członek społeczności biznesowej, firma Green Steam Sp. z o.o. Spk. od początku swojej działalności wspiera liczne lokalne inicjatywy mające na celu aktywizację dzieci i młodzieży, w tym organizowane przez ośrodek kultury „Klub Aneks” odbywające się coroczne dni Łuczanowic.