Jak to działa?

Samoobsługowy odkurzacz do prania tapicerki metodą parową jest pierwszym dostępnym na rynku urządzeniem umożliwiającym własnoręczne czyszczenie tapicerki w pojeździe. Dzięki zastosowaniu technologii czyszczenia suchą parą siedzenia są suche bezpośrednio po praniu a koszt czyszczenia całego samochodu to ułamek kwoty, którą trzeba zapłacić za pranie na tradycyjnej myjni.

Pomysł na inwestycję!

Inwestycja w samoobsługowy odkurzacz parowy przeznaczona jest dla każdego, kto myśli o pomnażaniu zgromadzonego kapitału lub chciałby generować zyski przy minimalnym nakładzie pracy. Znajdź dogodną lokalizację, zainstaluj urządzenie i ciesz się wysokimi zyskami!

 

Dowiedz się więcej

GreenSteam
GreenSteam

Produkty

Self-Service plus.jpg

Self-Service Plus

Podstawowa wersja odkurzacza samoobsługowego do samodzielnego prania tapicerki Self-Service z funkcją detergentu.

Dowiedz się więcej
Self-Service Combo.jpg

Self-Service Combo (2 w 1)

Rozszerzona wersja samoobsługowego odkurzacza parowego Self-Service z funkcją detergentu i oddzielną funkcją odkurzania.

Dowiedz się więcej
Self-Service Max.jpg

Self-Service Max (3 w 1)

Maksymalnie rozszerzona wersja samoobsługowego odkurzacza parowego Self-Service z detergentem, odkurzaczem oraz kompresorem.

Dowiedz się więcej
Self-Service Model-L.png

Self-Service L (lanca)

Rozszerzona wersja samoobsługowego odkurzacza parowego Self-Service z funkcją detergentu i oddzielną lancą parową do dezynfekcji.

Dowiedz się więcej
Czy wiesz, że?

Czy wiesz, że?

Inwestując w samoobsługową myjnię parową do prania tapicerki jesteś w stanie generować zyski na poziomie kilkunastu procent w skali roku przy praktycznie zerowym nakładzie pracy. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły inwestycji.

Przejdź do kontaktu

Korzyści

Podstawową korzyścią wynikającą bezpośrednio ze specyfiki samego urządzenia jest bardzo krótki czas schnięcia siedzeń. Dzięki zastosowaniu technologii czyszczenia suchą parą fotele samochodowe są suche bezpośrednio po ich wypraniu, a klienci myjni samoobsługowych mogą korzystać ze swojego samochodu od razu po wykonaniu usługi. Samoobsługowy odkurzacz parowy poza praniem tapicerki pozwala też na dokładną dezynfekcję wnętrza pojazdu, a specjalna lanca parowa daje możliwość doczyszczenie miejsc, z którymi nie byliśmy w stanie sobie poradzić na myjni bezdotykowej.  

Lokalizacje

Najbardziej powszechnymi lokalizacjami dla samoobsługowych odkurzaczy parowych są myjnie bezdotykowe. Dzięki takiej inwestycji kierowcy korzystający z usług myjni samoobsługowej, przy okazji mycia samochodu mogą również w prosty sposób wyprać i zdezynfekować tapicerkę. Bardzo często, poza myjniami samoobsługowymi, tego typu urządzenia są również montowane na stacjach benzynowych, parkingach supermarketów lub w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych, gdzie natężenie ruchu samochodowego czyni inwestycję w samoobsługowy odkurzacz parowy opłacalną.