Myjnie parowe Greensteam - Ekologiczny biznes - GreenSteam

Greansteam myjnie parowe, mobilne, samochodowe

Innowacyjne systemy czyszczące dla myjni parowych, przemysłu i firm sprzątających

Myjnie parowe

Myjnie parowe to nowoczesne i mobilne urządzenia czyszczące, będące idealną alternatywą dla stacjonarnych myjni bezdotykowych oraz ręcznych. Dzięki wyjątkowo niskiemu zużyciu wody, myjnie parowe są niezwykle przyjazne dla środowiska i mogą być używane w każdym miejscu bez jakichkolwiek zezwoleń. Średnia ilość wody potrzebna do dokładnego umycia samochodu osobowego wynosi jedynie ok. 2 litry. Niewielkie rozmiary urządzeń sprawiają, że mogą być one z łatwością transportowane i wykorzystywane jako mobilna myjnia parowa z dojazdem do klienta.

 

Skuteczność mycia

Mycie parą jest znacznie skuteczniejsze niż wodą. Gorąca para wypuszczana pod ciśnieniem z urządzenia Optima bez trudu rozpuszcza tłuszcz i usuwa wszelkie, nawet najtrudniejsze, zabrudzenia, z którymi nie poradziłaby sobie tradycyjna myjnia bezdotykowa. Skuteczność myjni parowej doskonale przedstawia poniższe video.

Bogactwo zastosowań

Myjnie parowe Optima zaprojektowane są jako urządzenia uniwersalne, pozwalające czyścić nie tylko samochody, ale również wiele innych powierzchni. Gorącą parą można czyścić i dezynfekować całe pomieszczenia, kuchnie, pokoje hotelowe, czy nawet hale przemysłowe, znacznie przy tym ograniczając zużycie wody i środków chemicznych.

 

Doskonały pomysł na biznes

Mobilna myjnia parowa to usługa jeszcze stosunkowo mało popularna na polskim rynku, na którą popyt znacznie przewyższa podaż. Czyni to myjkę parową Optima doskonałą inwestycją, która szybko się zwraca i dzięki swojej uniwersalności, zapewnia właścicielowi możliwość czerpania wysokich zysków przez cały rok. Koszt inwestycji jest niski a ekologiczny charakter działalności sprawia, że możliwe jest pozyskanie środków na ten cel z funduszy europejskich.

 

Skontaktuj się z nami

Firma Greensteam jest wiodącym polskim dystrybutorem myjni parowych i urządzeń czyszczących. Sprzęt dostarczany przez nas to najwyższej jakości urządzenia, gwarantujące długoletnią bezawaryjną pracę.

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów