O firmie - GreenSteam

Greansteam myjnie parowe, mobilne, samochodowe

Innowacyjne systemy czyszczące dla myjni parowych, przemysłu i firm sprzątających

O firmie GreenSteam

Kim jesteśmy

Firma Green Steam jest absolutnym liderem rynku w branży parowych urządzeń czyszczących i dezynfekujących. Dostarczamy innowacyjny sprzęt czyszczący dla branży myjni samochodowych, stacji paliw, firm sprzątających, hoteli, gastronomii oraz przemysłu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całego świata zapewniając naszym klientom nowatorski sprzęt charakteryzujący się najwyższą jakością, niezawodnością oraz dbałością o środowisko. Z naszą szeroką ofertą jesteśmy dostępni na dziewięciu europejskich rynkach, dostarczając sprzęt oraz zapewniając obsługę posprzedażową zarówno mikorprzedsiębiorcom, małym i średnim firmom, jak i dużym koncernom.

Do kogo kierujemy ofertę

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców (przyszłych i obecnych) zamierzających uruchomić działalność w postaci myjni parowej, firm sprzątających, wykożystujących maszyny parowe do czyszczenia i dezynfekcji, stacji paliw, myjni automatycznych i samoobsługowych, specjalistycznych zakładów produkcyjnych oraz do instytucji publicznych.

Co nas wyróżnia

Bogata wiedza i doświadczenie rynkowe

Dzięki współpracy z setkami firm świadczących usługi czyszczenia i dezynfekcji na terenie całego kraju zdobyliśmy ogromną wiedzę rynkową, którą nieustannie dzielimy się z naszymi klientami, pomagając im realizować nowe zlecenia, pozyskiwać klientów oraz wyróżniać się na tle konkurencji. Na przestrzeni siedmiu lat działalności wspólnie z naszymi klientami uruchomiliśmy lub wyposażyliśmy ponad dwa tysiące myjni mobilnych, myjni stacjonarnych, firm sprzątających oraz instytucji publicznych stosujących maszyny parowe do czyszczenia i dezynfekcji. Zaufanie, jakim darzą nas klienci pozwoliło nam zdobyć ponad 80% rynku maszyn parowych w Polsce.

Nieodpłatna współpraca partnerska

W ramach współpracy oferujemy szeroki wachlarz usług wspomagających działania naszych klientów zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu. Pomagamy w otrzymaniu dotacji, oferujemy wsparcie posprzedażowe, zapewniamy widoczność w internecie oraz szkolimy pracowników. Wszystkie usługi świadczymy w formie bezpłatnej współpracy partnerskiej, wspomagając sukces rynkowy naszych klientów.
                                
Szeroka, dopracowana w każdym calu oferta produktów i rozwiązań

Naszym klientom oferujemy kompletne, dopracowane w każdym calu rozwiązania pozwalające sprostać potrzebom naszych klientów. Dostarczamy światowej klasy sprzęt, oferujemy profesjonalne szkolenia, pomagamy w sfinansowaniu inwestycji. W swojej ofercie posiadamy najlepsze urządzenia w swojej klasie, charakteryzujące się niezawodnością, funkcjonalnością oraz wysoką efektywnością pracy.

Nasza misja i wizja

Misja

Budujemy przewagę konkurencyjną naszych klientów, zapewniając im niezawodny, przyjazny dla środowiska i nowatorski sprzęt czyszczący i dezynfekujący oraz dając im wszelkie niezbędne wsparcie konieczne do prowadzenia biznesu.

Wizja

Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku usług czyszczenia i dezynfekcji oraz upowszechnienie innowacyjnej technologii mycia parą. Dążymy do drastycznej redukcji zużycia wody, podniesienia standardu usług czyszczenia oraz ochrony środowiska naturalnego.

Nasze marki

    • Wyłączny importer maszyn parowych marki Optima™ w Polsce
    • Wyłączny importer urządzeń pianotwórczych marki Santoemma™
    • Producent chemii samochodowej marki Premo™
    • Właściciel marki maszyn parowych Verona™
Nasze marki

 

Działalność CSR

Jako odpowiedzialny członek społeczności biznesowej, firma Green Steam Sp. z o.o. Spk. od początku swojej działalności wspiera liczne lokalne inicjatywy mające na celu aktywizację dzieci i młodzieży, w tym organizowane przez ośrodek kultury „Klub Aneks” odbywające się coroczne dni Łuczanowic. 

.Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów