{* *}
Myjnia Parowa w Przemyślu
Myjnia Parowa w Przemyślu

Informacje podstawowe

Rok założenia   2019

Region   Podkarpacie / Przeworsk

Profil   Mobilna Myjnia Parowa 

www  ecoala.c0.pl/

Pytania

Dlaczego wybrali Państwo myjnie parową na biznes? Skąd taki pomysł?

Interesował nas biznes tylko i wyłącznie mobilny ze względu na brak możliwości założenia firmy stacjonarnej, po rozpoznaniu możliwości i rynku w Internecie zdecydowaliśmy otworzyć firmę mobilną – czyszczącą samochody, tapicerki meblowe i dywany.

 

Jakie były początki funkcjonowania firmy?

Początki funkcjonowania firmy były dobre ze względu na ciekawość ze strony znajomych i ich znajomych, po wyczerpaniu się tych zasobów ilość zleceń się pogorszyła i trzeba było postawić na większą reklamę w Internecie (facebook i grupy lokalne na facebooku, olx-e oraz wielu innych ogłoszeń lokalnych – dla Podkarpacia, ulotki i ogłoszenia na tablicach ogłoszeń się słabo sprawdziły – odzew blisko zerowy). Obecnie najlepszą reklamą jest jakość usług dla klientów którzy nas polecają innym.

 

Jak teraz funkcjonuje biznes? Czy są Państwo zadowoleni z działania myjni parowej?

Biznes obecnie funkcjonuje dobrze, największą popularnością w naszym regionie cieszą się czyszczenia wnętrz samochodów od zwykłych (np. dostawcze i osobówki codziennego użytku) po luksusowe (np. porsche Carrera, volvo s90, itp.)

 

Jakie usługi wykonują Państwo najczęściej? Czy tylko mycie samochodów?

Podstawową usługą jaką wykonujemy jest pranie i czyszczenie wszelkiej tapicerki samochodowej oraz meblowej. Mycie samochodów zdarza nam się bardzo bardzo sporadycznie (tylko i wyłącznie przy innych kompleksowych usługach związanych z karoseria).

 

W jaki sposób zdobywają Państwo nowych klientów?

Obecnie większość klientów jest z polecenia. Nowi klienci są zdobywani za pomocą reklamy w Internecie, większości facebooka.

Myjnia Parowa w Rybniku

30.04.2020

Myjnia Parowa w Rybniku

Kiedy na początku 2017 roku zaczynaliśmy, nie sądziliśmy, że tak szybko uda nam się wybić. Ciężka praca oraz najwyższej klasy...

Dowiedz się więcej
Myjnia Parowa w Lesznie

27.01.2020

Myjnia Parowa w Lesznie

Pracowałam wiele lat w budżetówce za najniższą krajową. Do tego bezpłatne nadgodziny, codzienne dojazdy do pracy, masa...

Dowiedz się więcej
Myjnia w Makowie Podhalańskim

26.11.2019

Myjnia w Makowie Podhalańskim

Pomysł na prowadzenie własnej myjni parowej zrodził się z potrzeby niezależnego, przedsiębiorczego działania i tworzenia tym...

Dowiedz się więcej