Myjnia w Makowie Podhalańskim

Informacje podstawowe

Rok założenia   2013

Region   Małopolska/Powiat Suski

Profil   Stacjonarna/Mobilna Myjnia Parowa

www   facebook.com/zablysnij/

Pytania

Dlaczego wybrali Państwo myjnie parową na biznes? Skąd taki pomysł?

Pomysł na prowadzenie własnej myjni parowej zrodził się z potrzeby niezależnego, przedsiębiorczego działania i tworzenia tym samym swojej lepszej przyszłośći. W ciągle rozwijającym się sektorze usług to właśnie nowe technologie jak te oferowane przez GreenSteam budzą największe zainteresowanie klientów i na starcie zyskują przewagę. Mając pewne doświadczenie w temacie myjni, chęć do nauki i odpowiedni sprzęt można zacząć budować swój własny biznes, który w przyszłości zaowocuje wolnością finansową. Klienci korzystający z myjni to w końcu ludzie, którzy cenią porządek i wygodę, dlatego obsługa w tym biznesie to ciekawe doświadczenie i możliwość poznania ich wszystkich. Dzięki mobilnemu profilowi działalności nie jesteśmy zmuszeni działać w jednym miejscu. Możemy pracować i zwiedzać okolicę. Taka praca nigdy się nie nudzi!

 

Jakie były początki funkcjonowania firmy?

Moja działalność w biznesie auto myjni i detailingu sięga roku 2009, kiedy to jako lokalny prekursor zacząłem swoją przygodę w biznesie.Początki nie były łatwe, ale wytrwałość i chęć uczenia się i poznawania nowych ciekawych ludzi owocowały nowymi zleceniami. Dzięki nim mogłem inwestować i budować biznes. W 2013 dzięki dotacji z Urzędu Pracy mogłem zakupić myjnie parową OPTIMA DMF. Był to milowy krok w temacie. Firma GreenSteam pomogła mi w napisaniu wniosku i uzyskaniu dotacji. Mogłem rozszerzyć swój zakres usług dzięki nowym maszynom i umiejętnościom ze szkoleń GreenSteam. Biznes ruszył pełną parą!

 

Jak teraz funkcjonuje biznes? Czy są Państwo zadowoleni z działania myjni parowej?

Mój biznes funkcjonuje obecnie EFEKT'ywnie i z każdym dniem jest większy. Zadowoleni z dobrze wykonanej usługi klienci sami nas polecają, a zaciekawieni nową technologią sąsiedzi pytają o wizytówki. Myjka OPTIMA nie zawiodła mnie nigdy. Widać że stworzono ją do pracy ciągłej w biznesie. Dodając do niej swoje umiejętności można uzyskać maksymalne rezultaty w temacie, a jej mobilnosć to prawie nie ograniczony zasięg biznesu!

 

Jakie usługi wykonują Państwo najczęściej ? Czy tylko mycie samochodów?

Mamy szeroką gamę usług. Nie ograniczamy się do minimum i wykorzystujemy maksymalnie możliwości maszyn i  środków. Umycie samochodu jest najczęściej tylko wstępem do usługi i od tego zaczynamy tez wycenę z klientem. Gruntownie wymyta karoseria dodatkowo odtłuszczona dzięki mocy pary to możliwość lepszego nałożenia wosków i powłok ochronnych, które utrzymają się tam na dłużej. Wymyty w taki sposób lakier ujawnia też niedoskonałości, które można z kolei usunąć dzięki polerowaniu.

Kolejnym krokiem jest wnętrze pojazdu, które musi pasować do pięknego wyglądu zewnętrznego. Tutaj jest pełne pole do działania. Od prania tapicerek po gruntowne czyszczenie i pielęgnację wnętrza. Samochód spędza u nas od 3 godzin do 3 dni. Nasze usługi doceniają też postępowe Panie domu, które z chęcią oddają do czyszczenia dywany i meble tapicerowane. Obsługujemy też biznesy związane z maszynami. Dużej maszyny na hali produkcyjnej często nie da się umyć. Wtedy z pomocą przychodzi ekologiczna mobilna myjnia, która wyczyści idealnie maszynę, bez zalewania fabryki wodą. Możliwości jest naprawdę wiele, a zwrot z inwestycji bardzo szybki.

 

W jaki sposób zdobywają Państwo nowych klientów?

W zdobywaniu klientów od początku kieruję się zasadą „najlepszą reklamą jest dobrze wykonana praca” dodając do tego dobrą cenę i kompleksową obsługę każdego klienta mamy przepis idealny! Klienci wracają sami i polecają znajomym. Czasem podarowują sobie nasze karty podarunkowe! Usługi wykonujemy z pełną starannością. Czasem zdarzają się wpadki, ale dbamy o każdego klienta i dajemy gwarancję, a starały rekompensujemy. Nowa ekologiczna technologia sama w sobie przyciąga zainteresowanie. Chmurka pary wokół auta sąsiada nie może pozostać nie zauważona, więc lepiej zapytać od razu o wizytówkę i zasadę działania nowoczesnej myjni.

Myjnia Parowa w Przemyślu

21.07.2022

Myjnia Parowa w Przemyślu

Interesował nas biznes tylko i wyłącznie mobilny ze względu na brak możliwości założenia firmy stacjonarnej, po rozpoznaniu...

Dowiedz się więcej
Myjnia Parowa w Rybniku

30.04.2020

Myjnia Parowa w Rybniku

Kiedy na początku 2017 roku zaczynaliśmy, nie sądziliśmy, że tak szybko uda nam się wybić. Ciężka praca oraz najwyższej klasy...

Dowiedz się więcej
Myjnia Parowa w Lesznie

27.01.2020

Myjnia Parowa w Lesznie

Pracowałam wiele lat w budżetówce za najniższą krajową. Do tego bezpłatne nadgodziny, codzienne dojazdy do pracy, masa...

Dowiedz się więcej