Myjnie parowe - GreenSteam

Greansteam myjnie parowe, mobilne, samochodowe

Innowacyjne systemy czyszczące dla myjni parowych, przemysłu i firm sprzątających

Myjnie parowe - przyszłość profesjonalnych myjni samochodowych

Myjnie parowe

Jak działają myjnie parowe

Myjnie parowe to nowa alternatywa dla myjni bezdotykowych, myjni ręcznych i innych "tradycyjnych" myjni samochodowych. Proces mycia polega na spłukiwaniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Podczas mycia praktycznie nie są generowane żadne ścieki, nie potrzebujemy pozwoleń ani instalacji typowych dla myjni ręcznych, jesteśmy mobilni, oszczędzamy wodę, oszczędzamy środki chemiczne, jesteśmy ekologiczni.

Czyszczenie dywaników samochodowych   Czyszczenie felg   Czyszczenie karoserii myjką parową

Co wyczyszczą myjnie parowe

Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki, zawiasy. Parą umyć można również silnik, gdyż sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych. Myjnie parowe mogą być też stosowane do czyszczenia i odświeżania wnętrza samochodu oraz do prania dywaników i tapicerki samochodowej. Zaletą stosowania pary przy czyszczeniu wnętrz jest znacząco zredukowany czas schnięcia tapicerki, przez co kierowca może korzystać z siedzeń bezpośrednio po praniu.

Chemia do myjni parowych Premo

Chemia w myjniach parowych

Dopełnieniem procesu mycia w każdej myjni parowej jest odpowiednio dobrana chemia samochodowa z przeznaczeniem specjalnie dla myjni parowych. Podczas czyszczenia powierzchni parą, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu wytwarzana jest bardzo wysoka temperatura, dlatego ważnym jest aby chemia samochodowa nie traciła swoich właściwości czyszczących pod jej wpływem i nie spowalniała procesu czyszczenia. Chemia i kosmetyki samochodowe przeznaczone do myjni parowych charakteryzują się nie tylko odpowiednimi właściwościami, ale też odpowiednią jakością oraz wydajnością zapewniającą rentowność prowadzonej myjni.

 

Produkty szczególnie polecane

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych jest Green Steam sp. z o.o. sp. k. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów

Zobacz inne zdjęcia

poprzednia następna