Historie sukcesu - GreenSteam

Greansteam myjnie parowe, mobilne, samochodowe

Innowacyjne systemy czyszczące dla myjni parowych, przemysłu i firm sprzątających

Historie sukcesu naszych klientów

Myjnia Leszno

Pracowałam wiele lat w budżetówce za najniższą krajową. Do tego bezpłatne nadgodziny, codzienne dojazdy do pracy, masa obowiązków i coraz gorsza atmosfera w pracy. Mąż mówił: „rzuć to, coś wymyślimy!”. Jakiś czas później obudził mnie w środku nocy i krzyczy: „mam pomysł na biznes!”.

 

 

Więcej

Myjnia Maków Podhalański

Pomysł na prowadzenie własnej myjni parowej zrodził się z potrzeby niezależnego, przedsiębiorczego działania i tworzenia tym samym swojej lepszej przyszłośći.

 

 

 

Więcej

Myjnia w Gdańsku

Efektywność w kosmetyce pojazdów, dokładność czyszczenia możliwość dotarcia do wszystkich segmentów pojazdu, niszczenie drobnoustrojów, łatwość w obsłudze, czystość obejścia przy wykonywaniu mycia aut.

Więcej

Myjnia w Pławie

Mobilna myjnia parowa oraz usługi czyszczenia tapicerki były w tym czasie nowością w moich okolicach ( działała tylko jedna firma oferująca takie usługi ) co pozwalało zakładać brak problemów z klientami ( pod warunkiem dobrej promocji, porównywalnych cen z konkurencją, oraz wysoką jakością usług )

Więcej

Myjnia w Płocku

Rozwiązania proponowane przez firmę GreenSteam dla myjni parowych są dostępne w jednym miejscu, w łatwy sposób i kompletne na tyle, aby przy odpowiednim zaangażowaniu urzeczywistnić pomysł na myjnię samochodową praktycznie od razu.

Więcej

Myjnia w Szczecinie

Od 2 lat nosiliśmy się z zamiarem otworzenia takiej myjni. Widzieliśmy podobne myjnie w innych miastach Europy, podglądaliśmy również w Internecie inne myjnie parowe, działające w dużych miastach w Polsce, m.in. Greensteam.

Więcej

Myjnia w Częstochowie

Pomysł na biznes? Zupełnie przypadkiem trafiłem na reklamę firmy Green Steam w internecie. Zacząłem się interesować tematem i po upływie Ok miesiąca byłem razem z żoną w Green Steamie na prezentacji możliwości myjni parowych...

Więcej